O nasAktualnościKontaktJak zamawiaćKoszty przesyłkiRegulamin zakupówPolityka prywatnościOdbiór osobistyPraca
facebooktwittergoogle plus

z miłości do czytania!

panel Klienta
zaloguj się
 |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Witaj nieznajomy. W naszej ofercie znajduje się 393111 produktów. Obecnie w sklepie jest 107 osób online.
wyszukiwanie zaawansowane
Wczoraj
działy
oferta dnia OFERTA DNIA
-36%
Kowalska Aleksandra Na tropie Anny okładka

Na tropie Anny

36,00 zł
23,04 zł
do koszyka
BESTSELLERY
Mróz Remigiusz Hashtag okładka

Hashtag

nasza cena: 26,73 zł
cena rynkowa: 39,90 zł
-33%
1
Gargaś Gabriela Lato utkane z marzeń okładka

Lato utkane z marzeń

nasza cena: 24,72 zł
cena rynkowa: 36,90 zł
-33%
2
Przybyłek Agata W promieniach szczęścia okładka

W promieniach szczęścia

nasza cena: 23,38 zł
cena rynkowa: 34,90 zł
-33%
3
Michalik Gabriel Danuta Szaflarska Jej czas okładka

Danuta Szaflarska Jej czas

nasza cena: 30,08 zł
cena rynkowa: 44,90 zł
-33%
4
Nosowska Katarzyna A ja żem jej powiedziała... okładka

A ja żem jej powiedziała...

nasza cena: 26,73 zł
cena rynkowa: 39,90 zł
-33%
5
zobacz wszystkie
WYKAZ AUTORÓW

Bardzo Młoda Kultura
Martin George R.R. A Feast for Crows okładka

A Feast for Crows

Wydawca: Bantam Books
EAN: 9780553582024
Stron: 1084, Format: 10.5x17.5cm
Data wydania: 2013, Oprawa: Miękka
Data dodania do oferty: 08.09.2016
typ publikacji:
książka

Twoja ocena:
Oceń:
lub napisz komentarz
nasza cena: 26,10 złcena rynkowa: 34,80 zł
oszczędzasz 8,70 zł
-25%
szt.
do koszyka
Zaloguj się, aby skorzystać ze zgromadzonych na Twoim koncie punktów rabatowych.
do 5 dni roboczych + czas dostawy

With A Feast for Crows, Martin delivers the long-awaited fourth volume of the landmark series that has redefined imaginative fiction and stands as a modern masterpiece in the making. After centuries of bitter strife, the seven powers dividing the land have been beaten one another into an uneasy truce. But it's not long before the survivors, iutlaws, renegades, and carrion eaters of the Seven Kingdoms gather. Now, as the human crows assemble over a banquet of ashes, daring new plots and dangerous new alliances are formed while surprising faces-some familiar, others only just appearing-emerge from an ominous twilight of past struggles and chaos to take up the challenges of the terrible times ahead.

Inne towary z tej kategorii:
Inne książki z tej serii:
Podobne tytuły
Hemingway Ernest A Moveable Feast okładka
-20%

A Moveable Feast

typ publikacji:
książka

Published for the first time as Ernest Hemingway intended, one of the great writer's most enduring works: his classic memoir of Paris in the 1920sPublished posthumously in 1964, A Moveable Feast remains one of Ernest Hemingway's most beloved works....

nasza cena: 31,92 złcena rynkowa: 39,90 zł
oszczędzasz 7,98 zł
Do koszyka
do schowka
 Visual Feast: Contemporary Food Staging and Photography okładka
-25%

Visual Feast: Contemporary Food Staging and Photography

typ publikacji:
książka

Visual Feast reveals a world where food is both an art medium and an edible eccentricity. We eat with our eyes. People love to stage and take photos of their food. Driven by Instagram and the advertising industry, stylists, gourmandizers, and...

nasza cena: 123,00 złcena rynkowa: 164,00 zł
oszczędzasz 41,00 zł
Do koszyka
do schowka
Bardugo Leigh Six of Crows okładka
-25%

Six of Crows

typ publikacji:
książka

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin...

nasza cena: 30,83 złcena rynkowa: 41,11 zł
oszczędzasz 10,28 zł
Do koszyka
do schowka
Edyp to tania księgarnia internetowa oraz hurtownia książek. W ofercie posiadamy książki, podręczniki, audiobooki oraz ebooki. Doświadczenie rynkowe zdobywaliśmy realizujac zamówienia dla bibliotek oraz szkół w całej Polsce.
 
edyp
Telefon 29 679 99 49
Telefon 531 207 203
bok@edyp.plGG: 43199964 Sklep czynny 24 h
Biuro czynne 8:00 - 17:00
opracowanie Prekursor